Katalog předmětů naleznete vlevo v menu sloupci !!!! :-)

.

Rady

Tatoo

20. března 2013 v 16:31 | Kate
Možná už někdo přemýšlíte nad tetováním. Kde si ho dát? Já osobně jsem si chtěla nechat vytetovat pírko za ucho, tady je obrázek:
No není to nádhera?! Byla jsem připravená si to tam opravdu nechat vytetovat, pak se ovšem dozvěděla, že to tam bolí hodně.. Tak si to možná dám nějak na krk.
Tady máte vyznečené, kde to bolí
Tohleto taky není špatný, Harryho Pottera ochranné kouzlo
Někdo ptáčky nemá rád, ale já je prostě žeru..
Forever young <3

A co vy? Máte rádi tetování a jaké si popřípadě chcete dát?

Kniha: PS: Miluju tě

4. července 2012 v 19:02 | Kate
Holly a Gerry patří k těm šťastným manželským párům, jimž by každý mohl závidět. Náhle, v jeho třiceti letech, odhalí lékaři u Gerryho rakovinu v konečném stadiu. Holly si vůbec nedokáže život bez Gerryho představit a vlastně si ani nic takového představovat nechce. Jenže Gerry s ní má jiné plány. Pár měsíců po jeho smrti dostane Holly balíček dopisů, které pro ni její manžel sepsal a v nichž ji žádá o splnění nečekaných úkolů. S pomocí těchto dopisů, svých potrhlých kamarádek a milující rodiny, která ji někdy dohání k šílenství, Holly postupně objevuje nový život; život dokonce rozmanitější než ten, který ji osud donutil nechat za sebou.

Kniha Sestra

12. června 2012 v 23:09 | Kate
Doporučuju přečíst!Obálka titulu Sestra
Cena: 246 Kč

Beatrice žije v NY spokojeným životem, i když trochu nudným a trápí ji obavy o mladší sestru Tess, umělkyni, která se poněkud nezodpovědným způsobem protlouká životem v Londýně. Jednoho dne její matka zavolá a v jediné strašné vteřině všechno změní: Tess je pohřešovaná a hledá ji policie. Bee sedá na prní letadlo do Londýna, ale po příletu se dozvídá strašlivou novinu- Tess byla nalezena mrtvá, s podřezaným zápěstím. Policie případ uzavře jako sebevraždu, ale Bee odmítá.
Tak začíná její cesta poznáním, kdo skutečně byla její sestra- a kým je doopravdy ona sama. Postupně odhaluje sestřina skratý tajemství- byla těhotná a její dítě trpělo vrozenou vadou. Kdosi ho však zázračně vyléčil. Souvisí podivný experiment se smrtí Tess? Kam až lze zajít v posedlosti objevit vraha vlastní sestry? Možná až na samý konec pravdy..
Psychologický román s prvky detektivky a thrilleru zkoumá hloubku sesterského pouta i lidské duše. Za Sestru získala Rosamund Luptonová cenu nejlepší prozaickou prvotinu roku 2010.

ÚRYVEK:
Došla jsem k policejnímu kordonu. Zahlédl mě seržant Finborough. Na chviličku se vylekl, co tam dělám, a vzápětí nasadil soucitný výraz. Vykročil kě mně.
"Beatrice, je mi to líto-"
Přerušila jsem ho. "Mýlíte se."
Chtělo se mi vzít do zaječích. Chytil mě za ruku. Myslela jsem, že se mi snaží zabránit v útěku. Dnes si myslím, že to bylo vlídné, konejšivé gesto.
"Je to Tess, bohužel."
Pokusila jsem se mu ruku vytrhnout. "S jistotou to nemůžete vědět!"
"Bojím se, že omyl je vyloučen. Moc mě to mrzí, Beatrice. Vaše sestra je mrtvá."
Sedla jsem si ke skupince stromů s černými větvemi, jež trčely zpod toho dusivého sněhu bez listí, bez života.
Od jakého okamžiku jsem věděla, že jsi mrtvá: Dívala jsem se, jak z těch zpustlých záchodků vynášejí skládací nosítka. Na nosítkách ležel pytel s tělem. Přistoupila jsem k němu.
V zipu se zachytil pramen tvých vlasů.
A tehdy jsem věděla.

Video- lips

4. května 2012 v 23:49 | Kate

Řasenka Dermacol

19. února 2012 v 19:17 | Kate
Řasenka a noční péče pro rychlý růst..
Night Grow Lash Serum působí na řasy přes noc , stimuluje růst řas a chraní řasy při lámaní a vypadávání

Chceš zhubnout?

19. února 2012 v 19:03 | Kate
...tak nedělejte tyto chyby..
 • Každý den cvičit až do úmoru
 • Přijímat minimální množství kalorií denně
 • Hladovět a nejíst nepravidelně
 • Chtít shodit celké množství kg během krátkého času
 • Držet nesmyslné diety, které nejsou šité na míru přímo vám
 • Nepožádat o rady odborníka
 • Nezměnit osobní návyky
 • Doufat, že zhubnu pouze změnou stravovacích návyků bez pohybu

Rtěnka Rimmel London

19. února 2012 v 18:46 | Kate

Scene nebo Emo

6. července 2011 v 20:24 | Kate

Jak se pozná EMO
 • Oblečení: je hlavně originální. Emaři se neřídí žádnými pravidly, nosí to co se jim líbí a to co jim sedí k náladě. Takže tmavé věci, když mají depky a pestré barvy, když je nic netrápí.
 • Vlasy: vychází z punku, cool je patka nebo zakryté oko, ale rozhodně neplatí žádná pravidla!
 1. Make-up: silné oční linky a výrazné oční stíny - to je základ! Důležitá je taky řasenka a občas neuškodí ani umělé řasy.
 1. Jak se pozná SCENE
 • Oblečení: to jsou především kotníčkové Conversky - samozřejmě barevné, ulítlé tričko s animákem a neonové kalhoty nebo sukně a legíny
 • Vlasy: jsou u holek dole dokonale uhlazené žehličkou a nahoře trochu natupírované, ale rozhodně to není pravidlo. Cool je taky barevná sponečka. No a klukům sekne třeba patka
 • Make-up: oční linky, výrazné stíny, nalepovací řasy - tady se SCENE od EMO moc neliší.

Jak na kruhy pod očima?

21. května 2011 v 9:20 | Kate
Příčiny, díky kterým kruhy pod očima vznikají, je celá řada. Tou hlavní je nedostatek spánku. Ale pozor, kruhy způsobuje i pravý opak - nadbytek spánku! Svou roli hraje i věk, genetické dispozice a další faktory - stres, dehydratace, delší pláč, větší konzumace alkoholu, nadbytečný příjem soli, alergie či těhotenství.

Jak na kruhy vyzrát?

1. Méně solte a dostatečně pijte

Snižte příjem soli a naopak zvyšte příjem tekutin, samozřejmě nealkoholických. Ideální je čistá voda. Hlídejte si příjem alkoholu a chystáte-li se na oslavu, vždy vypijte i nějakou sklenici vody, abyste zabránila dehydrataci.

2. Dopřejte si spánek

. Dopřejte si sedm až osm hodin spánku denně, před usnutím se vyhněte alkoholu a kofeinovým nápojům. Ložnice by měla být tichá, vyvětraná a dobře zatemněná.

3. Chraňte se před sluncem

Chraňte oči před přímými slunečními paprsky, vždy používejte kvalitní sluneční brýle s UV filtrem.

4. Zkuste domácí recepty

Přiložte na oči plátky vychlazené okurky, anebo brambory. Obsahují látky, které pomáhají snížit otok a oči se snáze dostanou do normálu. Vyzkoušet můžete i čajové sáčky. Čaj totiž obsahuje tanin, který podporuje krevní oběh. Zkusit můžete jak studené, tak i podle nejnovějších výzkumů i teplé obklady, které také dělají zázraky. V obou případech by měly být na očích alespoň deset minut.

5. Triky s kosmetikou

A jak kruhy pod očima zakrýt pomocí kosmetiky? Potřebovat budete korektor, který by měl být o odstín světlejší než vaše pleť. Aplikujte jej na celou oblast okolo očí, a poté přepudrujte bezbarvým pudrem. Při nanášení make-upu se vyhněte oblasti pod dolními víčky, abyste na kruhy pozornost spíše neupoutala. Kruhy u vnitřní strany oka můžete zkusit překrýt bílou tužkou.

Rozcestník Rad

14. února 2011 v 16:14 | Monte
 
 

Reklama