Katalog předmětů naleznete vlevo v menu sloupci !!!! :-)

.

Once Upon a Time

31. srpna 2012 v 12:48 | Kate |  Seriály
Co byste dělali, kdyby si vás po deseti letech našel syn, kterého jste kdysi dali k adopci, a tvrdil, že jste dcerou Sněhurky a prince Krasoně? Co kdyby vás přesvědčoval, že pochází z města, které je plné pohádkových postav? A co kdyby vážně mluvil pravdu?

Život Emmy Swanové byl vším, jen ne pohádkou. Ve svých dvaceti osmi letech pracuje jako poskytovatelka půjček ke splacení kaucí, navíc je celý život zvyklá starat se sama o sebe od doby, kdy ji jakou malou nalezli pohozenou u silnice. Když však do jejího života vstoupí desetiletý Henry, kterého právě před deseti lety dala k adopci, všechno se změní. Henry je zoufalý a myslí si, že Emma je ve skutečnosti dlouho ztracená dcera Sněhurky a Prince Krasoně. Tím výčet podivností nekončí: Henry tvrdí, že malé ospalé městečko Storybrook v Nové Anglii, odkud pochází, je součástí kletby, kterou Zlá královnazaklela pohádkové postavy, které uvrhla do moderního světa bez jakýchkoliv vzpomínek na jejich bývalé já.

Emma tomu samozřejmě nevěří, když však s Henrym do Storybrooku odjede, nedokáže potlačit pocit, že všechno není takové, jaké se zdá. S čím více obyvateli městečka se setká, tím silněji roste její podezření. Když se ale setká s Henryho vypočítavou adoptivní matkou Reginou, starostou Storybrooku, začne se o Henryho bát - on sám o ní navíc tvrdí, že je Zlá Královna.

První série už skončila, ale můžeme se těšit i na druhou sérii přesně za 30 dní 13 hodin a 11 minut :)

Once upon a time

Můžu pochválit i dobré herecké obsazení.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nina Nina | Web | 31. srpna 2012 v 12:55 | Reagovat

Ahoj,jsem ve finále SONP(postavu z PLL).Tak prosím,hlásneš mi tam,jsem tam s Alison: http://shaymitchell-daily.blog.cz/1208/sonp-postava-z-pll-posledni-kolo
Děkuju,klidně ti to oplatím.A sorry za reklamu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama