Katalog předmětů naleznete vlevo v menu sloupci !!!! :-)

.

Kouřový pohled-oči

11. srpna 2012 v 22:37 | Kate |  Malování
Po klasickém nalíčení tváře naneste trochu make-upu i na horní oční víčka. Stíny i tužka budou lépe držet. Máte dvě možnosti. Buď orámovat oko tužkou zvenku nebo nalíčit vnitřní kontury víček. Rámujte opatrně! Pokud si vyberete první možnost, vezměte si vatovou tyčinku a lehce tužku rozmazejte tak, abyste se zbavila ostrých kontur.
Dále naneste stíny na horní víčko a prstem rozmazejte do ztracena. Stíny na dolní víčko naneste vatovou tyčinkou nebo pěnovým aplikátorem a také lehce rozmažte. Zavřené oko jemně přepudrujte. Zafixujete tak svůj oční make-up, který bude déle vypadat perfektně.
Natočte kleštičkami řasy a nabarvěte maskarou. Kouřově nalíčené oči jsou hotové a je z vás přitažlivá kočka. Toto líčení vyžaduje trochu cviku, jako každá jiná věc. Proto se nevztekejte, že na poprvé nedopadne přesně podle vašich představ.
Takto svůdně namalovaná očka se hodí pro flirtování, na večerní návštěvu barů, rautů a divadla. Protože kouřové oči jsou samy o sobě výrazné, použijte nenápadnou rtěnku či lesk v jemné barvě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama