Katalog předmětů naleznete vlevo v menu sloupci !!!! :-)

.

Francouzská manikúra

11. srpna 2012 v 22:35 | Kate |  Ostatní
Předtím, než začnete s lakováním, ošetřete a připravte své nehtíky na celou proceduru. Jedině tak bude vaše francouzská manikúra bezchybná a vydrží dlouho. Ruce a nehty omyjte od nečistot, opilujte nehty do požadovaného tvaru, pomocí pomerančového dřívka zatlačte kůžičky na nehtech. Pokud jsou vaše nehty připravené k nanášení laků, můžete začít. Nejprve naneste zpevňující lak. Ten vám nehet posílí, vyhladí strukturu a v neposlední řadě jej ochrání před zabarvením při použití dalších laků.

Po důkladném zaschnutí prvního nátěru zpevňujícím lakem přilepte na nehty šablonky, které byly přibalené v sadě. Jak daleko je upevníte od konce nehtů záleží jen na vás a na tom, jak dlouhé vaše nehty jsou. Pokud je jejich délka minimální, přilepujte jen pár milimetrů od okraje konce nehtu, ovšem pokud se pyšníte delšími nehtíky, můžete si dovolit větší plošku pro bílý lak. Bílý lak nalakujte na vzniklé půl měsíčky.
Ve chvíli, kdy budou vaše "půlměsíčky" stoprocentně zaschlé, opatrně odstraňte šablony. Pak můžete pokračovat v nanášení dalšího laku. Vybrat si můžete při zakoupení sady ze dvou odstínů, jemně růžový či tmavší smetanový. Po nalakování a zaschnutí barevného laku vše ještě umocněte nanesením vrstvy ochranného laku. Tato poslední vrstva zbytečná není, dodá vašim nehtům lesk a prodlouží životnost francouzské manikúry. Dokonané dílo můžete ještě ozdobit před nanesením ochranného laku různými nehtovými aplikacemi a ozvláštnit tak celkový vzhled skvělých nehtů. Na toto si však netroufejte, když se teprve učíte "zacházet" s laky a šablonkami na francouzskou manikúru. Neúspěšné pokusy při přilepování aplikací by vám mohly vzít chuť do veškerého zkrášlování. Pokud vám připadají "klasické" barvy této úpravy nudné, zkuste jiné barevné kombinace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama