Katalog předmětů naleznete vlevo v menu sloupci !!!! :-)

.

Zhubněte do plavek

26. dubna 2011 v 21:27 | Kate |  Cvičení

Snídaně je základ!

Pokud ráno nesnídáte, děláte velkou chybu. Během noci tělo odpočívá a ráno je nutné organismus nastartovat. Tělo zpracuje několikanásobně vyšší dávku energie a hlavně neukládá tuky do zásob. K snídani se hodí potraviny s nižším glykemickým indexem, které tlumí hlad na delší dobu. Proto si lednici naplňte tvarohem, jogurty, sojovým mlékem, mléčnými zakysanými výrobky a přidejte ovoce, cereálie a celozrnné pečivo.

Jezte častěji, ale méně!

Už jste to určitě slyšeli milionkrát. Jezte více, avšak v menších dávkách. Je to velmi důležité, protože organismus při vyváženém příjmu potravin lépe spaluje tuky a vás nesužuje neovladatelný hlad, který vás přivádí k plné lednici, kde sezobnete vše, co vám přijde pod ruku. Proto jezte hodně ovoce, zeleniny, bílé maso, nízkotučné mléčné výrobky a vlákninu, která výborně působí na vaše zažívání. Pokud budete jíst pravidelně, nadbytečná kila půjdou velmi rychle dolů.

Pijte!

Už ze školy víme, že pitný režim se musí dodržovat. Denně by se mělo vypít více než 2 litry tekutin. Účinky se projevují zdravějším vzhledem kůže, což v plavkách zajisté oceníte. Pokud vás v noci překvapí neovladatelný hlad, pokuste se místo jídla, raději vypít sklenici vody.

Očistěte se!

Jeden den v měsíci si naordinujte očistnou kůru. Naprosto ideální je pro očistu organismu úplněk. V tento den pijte pouze ovocné a zeleninové nedoslazované šťávy. Během kůry není dovoleno žádné jídlo a samozřejmě ani alkohol.

Hýbejte se!

Cvičit by jste měly 3x týdně. Zkuste chodit pěšky. Jezděte na kole, spálíte nejen váš tuk, ale i celulitidu. Snažte se cvičit pravidelně.

Rozmazlujte své tělo!

Po náročném sportovním dnu si vaše osoba zaslouží trochu rozmazlování. Nakupte si krémy a po každé koupeli se namažte a promasírujte si unavené tělo. Zajděte si do kosmetického salónu, kde si můžete vybrat od lymfatických masáží, přes masáže kameny po zábaly z mořských řas, které vás uvolní a nastartují vaší mysl na další den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Na čem ti u kluků záleží nejvíc?

Na vzhledu 17.3% (66)
Jestli umí líbat atd. 15.5% (59)
Jaké má koníčky 12.9% (49)
Na povaze 23.4% (89)
Jestli mě dokáže rozesmát 15.5% (59)
Jak se ke mně chová před kamarády 15.5% (59)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama