Katalog předmětů naleznete vlevo v menu sloupci !!!! :-)

.

Čelenky do vlasů

9. dubna 2011 v 22:00 | Kat |  Ostatní

Druhy čelenek

  1. Široké čelenky - Široká čelenka ti perfektně stáhne a uhladí vlasy. Jen pozor na brýle. Pokud nosíš dioptrické brýle nebo máš na nose sluneční, mohla by ti čelenka ve vlasech překážet. Hodí se k dlouhým i kratším vlasům.
  2. Úzké čelenky - Úzká čelenka se vyrábí z plastu, kovu i kůže. Stříbrná nebo zlatá kovová čelenka je super na ples nebo na party. Koženou si zase vezmeš, pokud budeš chtít jít za slušňačku. Skvěle se totiž hodí ke kostýmku či ke společenským šatům.
  3. Hippies čelenky - Stejně tak jsou in tenké čelenky, které si natáhneš přes vlasy a přes čelo. Nosí se jako čepka.
  4. Dívčí čelenky - Dívčí čelenky zdobí mašle na straně. Jsou široké i úzké a skvěle dotvoří tvůj dívčí roztomilý look.
  5. Dvojité čelenky - Místo, aby sis do vlasů dávala dvě úzké čelenky za sebou, pořiď si jednu dvojitou. Je z plastu, obě dvě její části mají většinou stejnou barvu a jsou napevno spojeny za tvýma ušima.
  6. Šátkové čelenky - Šátková čelenka je široká čelenka, která je povlečena barevným jakoby šátkem. Plápolají z ní dlouhé látkové konce. Tato čelenka je super k lehkým šatům. Můžeš sehnat i sladěný komplet čelenka + kabelka.
  7. Látkové čelenky - Látková čelenka je super na doma, na sport, ale i třeba do školy nebo do města. Je v ní ukryta pevná guma, díky které čelenka tvé vlasy stáhne. Látková čelenka dokonale spoutá tvou ofinu, která ti leze při cvičení do očí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama