Katalog předmětů naleznete vlevo v menu sloupci !!!! :-)

.

Namasíruj své sebevědomí

11. března 2011 v 17:45 | Kate |  Ostatní
TVŮJ PĚTIDENNÍ PLÁN
1. DEN: Vypíchni své přednosti
Sepiš si pět věcí, kterých si na sobě ceníš (například že jsi dobrá kamarádka, umíš si jít za svým cílem, atd.), a potom seznam vlož do diáře nebo poznámkového bloku, kde ho budeš mít stále na očích.
2. DEN: Urči si snadný cíl
Pro první dny ve škole si najdi cíl, kterého chceš dosáhnout. Přihlas se třeba do školního sboru. Malé úspěchy ti dodají sebevědomí, abys zrealizovala vyšší mety (třeba vystoupení ve školním představení).
3. DEN: Věnuj se rodině
Udělejte si s mamkou kosmetický den nebo vytáhni tátu na pizzu. Utužováním rodinných vztahů docílíš harmonie na domácím poli (což se bude hodit, až začne stresující školní rok naplno a budeš potřebovat podporu).
4. DEN: Nauč se mluvit
Zkus odbourat všechnu "vatu", kterou často říkáš: prostě, jako, jakože... Mluv nahlas a zřetelně a ramena měj vzpřímená. Když z tebe totiž během hovoru vyzařuje sebevědomí, lidé tě berou mnohem víc vážně.
5. DEN: Buď vděčná
Napiš na papír tři věci, ze kterých máš momentálně opravdu radost. Každý večer k nim připiš další tři. Zaměř se hlavně na to, co tě dělá šťastnou a zvedá ti náladu. Přesně tohle je totiž klíč k sebevědomí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni:-) Prosím :-)

..Klik..prosím :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama