Katalog předmětů naleznete vlevo v menu sloupci !!!! :-)

.

Mohla by ses stál modelkou?

21. února 2011 v 20:51 | Kate |  Fun
Tvoje povaha
Zvládáš dodržovat pravidla, která ti někdo určí? Můžou se na tebe tvoji kámoši a lidi ze tvého okolí vždycky stoprocentně spolehnout? Bojovala bys za svůj sen, i kdybys ze začátku narážela na jedno odmítnutí za druhým? Dokážeš se vypořádat s tím, když ti někdo řekne, že jsi tlustá? Jsi otevřená a umíš dobře jednat s lidmi? Jsi připravená vzdát se vlastního pohodlí? Uměla bys odolat drogám a alkoholu, i kdyby ti ostatní tvrdili, že ti to pomůže k úspěchu? Jsi spontánní a máš ráda společnost? Nechala by ses vyfotit s nějakým zvířetem, které je ti odporné nebo kterého se bojíš?

Kolikrát jsi odpověděla ano? Víc než sedmkrát? Pak jsi typ povahy, který se hodí pro modeling. Máš vlastnosti, které agentury hledají. Jestli jsi odpověděla kladně méně než sedmkrát, měla by sis své rozhodnutí ještě jednou promyslet. Modeling je docela nevděčná práce, která vyžaduje velké nasazení. Pokud nejsi fakt odhodlaná, mohlo by tě to všechno brzy přestat bavit.

Tvůj vzhled
e ti mezi 14 a 20 roky? Měříš mezi 1,72 a 1,82 metry? Jsou tvé míry přibližně 90-60-90? Máš velikost oblečení 34 - 38? Máš velikost bot 37 - 41? Koukni se do zrcadla.Je tvůj obličej souměrný? Máš vysoké lícní kosti, velké, pravidelné oči a plné rty? Máš čistou, jasnou a hladkou pleť? Máš pevné tělo bez faldíků? Máš zdravé, pěstěné a lesklé vlasy? Máš bílé rovné zuby bez kazů? Jsi štíhlá a v kondici? Je tvoje tělo souměrné bez výraznějších jizev nebo velkých tetování? Máš rovné dlouhé nohy?

Možná se ti to nezdá, ale věř tomu, že všechny tyhle věci týkající se tvého vzhledu musíš jako modelka splňovat. Jestli to chceš dotáhnout až na molo, musíš měřit aspoň 1,72 m. Většina kolekcí, které se předvádějí na přehlídkách, jsou ušité na výšku 1,75 m a ve velikosti 36. Pokud jsi menší, máš šanci jako fotomodelka. Tam totiž záleží víc na krásném obličeji a super postavě než na výšce.

Tvoje schopnosti
ednou sexy, podruhé elegantní a potřetí sportovní. Umíš měnit styl? Myslíš, že bys uměla být před kamerou nebo foťákem přirozená a přitom sexy? Nestyděla by ses? Dokážeš se usmívat, i když je ti mizerně a máš hnusnou náladu? Byla bys ochotná vyměnit sladkosti a fastfood už napořád za ovoce a zeleninu? Domluvíš se anglicky? Cestuješ ráda? Umíš si představit, že bys svou rodinu a kámoše viděla třeba jen jednou za měsíc? Dokázala bys každý den cvičit?

Odpověděla jsi ano méně než sedmkrát? Pak pro tebe modeling není to pravé ořechové. Pokud chceš jako modelka něčeho dosáhnout, musíš být ready totálně změnit svůj život. Možná se budeš muset vzdát hodně věcí - volného času, mlsání, pařeb s kámoši.Modeling je drsná práce a zdaleka ne každá holka je nakonec úspěšná. Když se ti bude dařit, bude to paráda, ale tvoje kariéra modelky může skončit i velkým zklamáním. Takže si promysli, jestli do toho fakt chceš jít! 
GIRLS: Máš na to, stát se modelkou? - foto
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama