Katalog předmětů naleznete vlevo v menu sloupci !!!! :-)

.

Srpen 2009

Miley Cyrus- One In Million

29. srpna 2009 v 21:42 | Kate |  Music
Název: One in Milion
Skupina: Miley Cyrus
Hodnotí Kate:
Pixelky-tlapky(11.)

18. srpna 2009 v 8:33

Beauty Rady :-)

15. srpna 2009 v 20:03 | Monte |  Pleť

Různé Beauty triky které si můžeš dovolit nezáleží kolik peněz máš a nemusíš utácet za drahé pomocníky!

Med:


,,Rty k zulíbání''

med na nes na rty nelépe po peelingu. Nech ho působit a olíznout ho smíš až po deseti minutách Med uzdraví drobné ranky,rty zjemní a kluci budou šílet!


Černý čaj:


,,Zářivý pohled''

Převař dva sáčky černého čaje a po vystydnutí je jetě vlož do ledice. Studené sáčky si pak polož na víčka a chvíli tak relaxuj. Čaj ti vykouzlí zářivě svěží pohled!Ocet:


,,Osvěžené nohy''

Kápni do misky s vlažnou vodou trochu octa,ponoř do ní nohy a pak si tuhle octovou koupel hezky užívej. Pomůžes si tím od nateklých nohou a zredukuješ pot.


,,Lesklé vlasy''

Vlasy si umyj jako obvykle a těsně předtím,než si omotáš hlavu ručníkem,přelij vlasy octem a opláchni vodou. Pach octu vyprchá, ale lesk na vlasech zůstane!Kávový lógr:


,,Peeling proti celulitidě''

Až si mamča uvaří kávu vyndej z filtru použitý lógr a vmasíruj si ho rukama do kůže na stehnech. Po masáži se osprchuj studenou vodou. Právě jsi svedla další boj s celulitidou.


Aspirin:


,,Zabiják pupínků''

Rozdrol na prášek tabletku aspirinu,smíchej ji s trochou vody a večer nanes na pupínky !Díky kyselině salicylové se s tebou pupínky přez noc rozloučí.


Citróny:


,,Hrubá místa''

Máš ztvrdlou nebo hrubou kůži na patách a loktech? Promasírujtato místa trochou citrónové šťávy. Kyselá šťáva rozpustí zatvrdnutí a postará se o jemnou kůžičku.


,,Skvrny po samoopalovacích''

Vykouzlil ti samoopalovák skvrny na těle? S pomocí citrˇonové šťávy si od nich pomůžeš. přejeď místa vatovým tampónkem napuštěným citrónovou šťávou a je to.TIP- pokud máš sama pár vlastních tipů pro krásu můžeš je napsat do komentářů a nebo můžeš napsat jestli ti uvedení pomocníci pomohli nebo ne.
Nej..účes Ashley..

5. srpna 2009 v 20:16 | Monte |  Vlasy
http://www.aceshowbiz.com/images/events/SGG-072400.jpg

,,Takhle nosím vlasy asi nejradši.Je to pohodlné,protože mě vlasy netíží a neobtěžují v celé délce,jsou pevně sepnuté a volná zůstává je ofinka,kterou si upravuju většinou k jedné straně.V tomhle účesu absolvuji třeba celý den a je mi jedno,kestli mě čekají ,,jen'' nákupy,oběd s kámoškou nebo důležitá pracovní schůzka! Cítím se prostě fajn!''

Takhle na to:

Vlasy vyčeš nad temeno.Nad čelem odděl dva silné pramenyofiny a sčeš je k té straně,která ti podle tebe sluší víc.Na vršku hlavy ohon pevně zagumičkuj.Pak vezmi culík do ruky,přehni jej směrem dolů a zase zagumičkuj.Zbylé přečnívající vlasy nech volně zplívat nebo z pevně utaženého drdolu vytahej pár pramínků,aby účes působil lehce nedbale a vlasy šly jakoby každý jiným směrem.Na konečky ofiny nanes gel,kterým je krásně vytvaruješ do požadované linie a účes zafixuj lakem a přestříkej leskem na vlasy.

Zkratky SMS

3. srpna 2009 v 23:33

Zkratky SMS